Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лісівщинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04347999) був реорганізований і увійшов до складу Ушомирської громади

Місцеве самоврядування

ЛІСІВЩИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОРОСТЕНСЬКОГО  РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКОГО   ГОЛОВИ

№  26 -АГП                                                                                            від 01  жовтня    2018 року

Про скликання  позачергової  сесії

сільської  ради  сьомого скликання

Відповідно до п.8 ч.3 ст. 42, ч. 5 ст. 46,ч. Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Регламенту Лісівщинської сільської ради , затвердженого рішенням першої сесії сільської ради сьомого скликання від 13.11.2015 року № 8:

1. Скликати  позачергову  тридцять п’яту    сесію  сільської ради  сьомого скликання.
  2. Пленарне засідання провести 04 жовтня    2018 року о 12-00 годині в  приміщенні  сільської ради  з порядком  денним:

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Лісівщинської сільської ради на  2018  рік.
  2. Про добровільне приєднання до  об’єднаної територіальної  громади
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  4. Про  затвердження  детального плану території земельної ділянки в с.Лісівщина вул. Житомирська,27-а.
  5. Різне.

На сесію запрошуються депутати сільської ради, головний бухгалтер сільської  ради

Стрелець І.П., ФО-П  Солодовніков А.А.

Сільський голова                                    Н.В.Матвієнко

Місцеве самоврядування

ЛІСІВЩИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОРОСТЕНСЬКОГО  РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКОГО   ГОЛОВИ

№ 18 -АГП                                                                                 від   20 липня  2018 року

Про скликання  позачергової  сесії

сільської  ради  сьомого скликання

Відповідно до п.8 ч.3 ст. 42, ч. 5 ст. 46 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Регламенту Лісівщинської сільської ради , затвердженого рішенням першої сесії сільської ради сьомого скликання від 13.11.2015 року № 8:

1. Скликати  позачергову  тридцять першу  сесію  сільської ради  сьомого скликання.
  2. Пленарне засідання провести 24 липня   2018 року о 15-30 годині в  приміщенні  сільської ради  з

ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Лісівщинської сільської ради на    2018 рік.
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл Лісівщина, Лісобуда та Мойсіївка   Лісівщинської сільської ради
  3. Звернення депутатів та батьків школярів Лісівщинської сільської ради до народного депутата України Арешонкова В.Ю., депутатів Коростенської районної ради  щодо  проведення капітального ремонту покрівлі головного корпусу  Лісівщинської СЗШ І-ІІІ ст. ім. О. Дубінчука.
  4. Розгляд заяви.
  5. Різне.

На сесію запрошуються депутати сільської ради, головний бухгалтер сільськоїрадиСтрелець І.П., директор Лісівщинської СЗШ Власюк Т.В..

Сільський голова    /підписано/     Н.В. Матвієнко