Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лісівщинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04347999) був реорганізований і увійшов до складу Ушомирської громади

15.07.2018 року

Щиро вітаємо всіх працівників металургійної та гірнидодобувної промисловості з професійним святом!

Багато хто з нас, напевно, ніколи і не задумувалися про професію металурга. А даремно, адже це найскладнішого роду професія, яка змушує не тільки попрацювати, але і забирає багато сил і терпіння. Яка не допустить до себе слабких. Люди цієї професії справжні титани, справжні сміливці. Які віддані своїй справі повністю. Які не боятися труднощів! Ви металурги наша гордість, наша опора. І приклад для наслідування багатьом з нас.

Зі святом вас, наші рідні металурги. Бажаємо вам процвітання і успіхів у всьому.

16.07.2018 року

Сердечно вітаємо всіх бухгалтерів з Днем бухгалтера!

З професійним вашим святом
Щиро вас вітаєм,
Щастя, радощів, достатку
Від душі бажаєм.
Труд бухгалтера важкий -
Це усякий знає,
А тому уклін низький
Нині вам складаєм.
Зичим й далі так тримати
І в труді горіти,
Своєчасно подавати
Всі баланси й звіти.
Щоб були завжди здорові
Й вас не брала втома,
Щоб купалися в любові
На роботі й вдома

Зі святом вас! Бажаємо вам процвітання і успіхів у всьому.

З найкращими побажаннями сільський голова Ніна Матвієнко

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування